Ana SayfaHakkımızda

Hakkımızda

Erder Dış Ticaret Ltd. Şti. 2006 yılında Mersin’de kurulmuştur. Bir çok sektörde ithalat ve ihracat faaliyetleri gösteren firma Türkiye’de bulunan zincir mağazalara yurt dışından ürün ithalatı ve tedariki yapmaktadır.

2007 yılında giyim sektöründe faaliyetlerine başlayan firma Flying Shoes markası ile yurt dışında ayakkabı üretimine başlamıştır. Kaliteli hammadde ve işçilik ile üretilen ayakkabılarımız kısa süre içerisinde Türkiye, Amerika, Almanya ve Dubai’de hak ettiği başarıya ulaşmış ve Tekerlekli Paten Ayakkabı’da bir dünya markası haline gelmiştir.

Artan talep doğrultusunda 2012 yılında online satış mağazası www.patenayakkabim.com ‘u hayata geçirdik. Bu sayede en ucuz paten fiyatları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefledik. Patenayakkabi.com üzerinden ürünlerimizi, en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmayı başardık. Önce Müşteri Memnuniyeti politikamız kapsamında Flying Shoes marka ürünlere kargo ücreti vermeden online sitemizden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Ayrıca toptan alımlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve en uygun fiyatlarla ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Keyifli Alışverişler Dileriz…

Close
BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN
Bizi takip ederek son kampanyalardan haberdar olabilirsiniz...